Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Ermeni - Aman E Kam Dasht Nje Zambak Te Bardhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2X
Aman qe Kam Dasht Nji Zambak Te Bardhe
O me mashtroj moj nan me mori ne qaf

2X
Pa shiko si rrjedhin kto lot e mia
Ne mes nesh ka lind kjo dashunia

2X
Aman mos ma mbaj koken me ni an
O me gjith zemer moj jalla te kam dasht

2X
Pa shiko si rrjedhin kto lot e mia
Ne mes nesh ka lind kjo dashunia

2X
Pa shiko si rrjedhin kto lot e mia
Ne mes nesh ka lind kjo dashunia


Ky tekst u dërgua nga Rinor ErmeniEdi Ermeni
Publikimi: 17/03/2010


Edi Ermeni - Aman E Kam Dasht Nje Zambak Te Bardhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman E Kam Dasht Nje Zambak Te Bardhe".
3. Video është e këngës "Aman E Kam Dasht Nje Zambak Te Bardhe", por nuk këndohet nga Edi Ermeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Edi Ermeni:


Komente 0