TEKSTESHQIP

Edi Ermeni
Ky Marak
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ky Marak" kënduar nga Edi Ermeni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.