TEKSTESHQIP

Edis Dogani
Dedikim Babit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dedikim Babit" kënduar nga Edis Dogani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë traditë në showbizin shqiptar, projekti vjen i realizuar këndshëm edhe me një videoklip, i cili u publikua më 24 Nëntor 2022. Komponimi dhe teksti u shkruajt nga Hekuran Krasniqi.