Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Edison Tahiraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Edison Tahiraj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Sa i perket talentit te muzikes, ai frymen muzikore e shfaqi qysh heret, mirepo fillimet e karieres se tij njihen ne vitin 2015, kur filloi lansimin e disa kengeve live....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Loni Gashi

Zeid

Sardi Strugaj

Mistiku

Ex Wolf

Noga

Kia

Emin Aliu

Andi Stafuka

Dukati

Tags: Edison Tahiraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet