Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edlira Spaho - Më Mban Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


lyrics
Strofa 1:
Ti më the vetëm shko
Në tokën tënde sot qëndroj
Ti më thua jeto
Ndaj sot jetë ty të kërkoj

Refreni:
Në dallgë e shkretëtirë
Zëri im ngrihet lartë
Kur jam keq e jam mirë
Krahët e tu mua më mbajnë

Strofa 2:
Sa larg unë do të shkoj
A mund të eci jo se di
Siguria jote t’më rrethojë
Derisa unë të vij tek ti

Refreni:
Në dallgë e shkretëtirë
Zëri im ngrihet lartë
Kur jam keq e jam mirë
Krahët e Tu mua më mbajnë

Ura:
Bie ngrihem prapë
Streha ime je ti
Me ty unë jam fitimtar
Unë e di
Duart mbledhur mbaj
Përgjigjet s’i kam
Ti më fton mua të eci
I yti jam

Refreni:
Në dallgë e shkretëtirë
Zëri im ngrihet lartë
Kur jam keq e jam mirë
Krahët e Tu mua më mbajnë
Edlira Spaho
Publikimi: 19/08/2021
Teksti: Edlira Spaho
Orkestrimi: Aaron Smith
Inçizimi: Shtëpia Records
Pepa Sefedini - Piano
Gino Quinn - Gitare ElektrikeEdlira Spaho - Më Mban
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Mban".
3. Video është e këngës "Më Mban", por nuk këndohet nga Edlira Spaho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edlira Spaho:


Komente 0