Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edlira Spaho - Në Unitet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


- Në kohën kur kam shkruar këtë këngë Zoti më mësoi se; ne mund të shkojmë tek Ai dhe kur jemi të thyer. Mund t’a adhurojmë me zërin tonë sado të dridhur, sepse është Ai që na bën të plotë, e na shëron përmes adhurimit. Lutem që kënga të vijë tek ju dhe të përcjellë në zemrën tuaj atë që Zoti ka dashur të sjellë përmes saj.

~Edlira

Malet i dëgjojmë
Detet që ushtojnë
Era që buçet

Të gjitha të këndojnë
Ngrihen t’adhurojnë
Lavdi ty o Mbret

Ngrije zërin lart
Krijimi adhuron
Atë që është në fron

Këngët e shpengimit
Ty do t’i kushtojmë
Ti je kënga jonë

Të përkasim ty Zot
Duart bashkuar ngrejmë
Kisha jote këndon sot
E gjitha në unitet

Nusja jote jemi
Premtimin tënd e kemi
Ti do t’vish për ne

Presim atë ditë
Veshur ti plotë dritë
Shpresa jonë ti je

Ngrije zërin lart
Krijimi adhuron
Atë që është në fron

Këngët e shpengimit
Ty do t’i kushtojmë
Ti je kënga jonë

Të përkasim ty Zot
Duart bashkuar ngrejmë
Kisha jote këndon sot
E gjitha në unitet
Edlira Spaho
Publikimi: 31/08/2020
Teksti: Edlira Spaho
Muzika: Pepa Sefedini, Aaron Smith
Orkestrimi: Aaron Smith
Inçizimi: Shtëpia Records
Miksim & Masterizim: Aaron Smith
Video Produksioni: Shtëpia Records Media Team
Pepa Sefedini - Vokali Harmoni & Piano
Bledi Spaho - Vokali Harmoni
Gino Quinn - Gitare ElektrikeEdlira Spaho - Në Unitet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Unitet".
3. Video është e këngës "Në Unitet", por nuk këndohet nga Edlira Spaho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edlira Spaho:


Komente 0