TEKSTESHQIP

Edmir Lika
Ku Je Tash
Lyrics

nje mij her et kujtoj sonte dhe malli mka mar qe ta kemi njeri-tjetrin si dikur me par po koha shkon po fajl kujtimet qe s'harohen let si dhurat nga dashuria nje pik lot me erdh
ku je tash mos u fsheh se e imja je po te lus veq nje her eja dhe me mer(2x)

tash po e di se e teprova qe te deshta shume isha i ri dhe u gabova fajin e kam une as gje sesht si kur perpara me pran teje sjam asgje tjter perveq tjter ne ket bote nuk ka
ku ej tash mso u fsheh se e imja je
po te lus veq nje her eja dhe me mer (2x)

ku ej tash mso u fsheh se e imja je
po te lus veq nje her eja dhe me mer(3x)

DËRGOI: