Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Edmond Hoxhaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Edmond Hoxhaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore polifonike. Më datë 17 Dhjetor 2019, Edmond Hoxhaj publikon videoklipin "Vendi Ynë Shum I Bukur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Flori Hyka

Aldo Hoxha

Rbs

Gezim Berisha

Gentian Muska

Ralien

Albo 06

Fida

Ridvan Osmani

Fatmir Ademi

Tags: Edmond Hoxhaj, Cakran Polifonia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet