Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edon Bajra - Nje Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Diten kur te njoha
e kujtoj gjithmon me mall
Dashuria jote
ne ket jet me ka mbajt gjall

zemer un ty te kam
ti me ardhe si surpriz
sa shum dua
t,jesh me mua
n,pervjetroin e dashnis

A m,don a m,dooon
sa te du uuun
un ty te duuuua
dyher me shum

reff,,
Zemer
ni dashni
na te dy
jemi koon
Zemer
un e ti
jemi nji
pergjithmon

Historia ime
cdo kujtim lidhet me ty
cdo gje qe kerkova
e kam gjet vetem te ti

zemer un ty te kam
ti me ardhe si surpriz
sa shum dua
t,jesh me mua
n,pervjetroin e dashnis

fotografit
me mall i ruj
t,jetoj pa ty un
jo jo nuk muj


reff,,
Zemer
ni dashni
na te dy
jemi koon
Zemer
un e ti
jemi nji
pergjithmon
Edon Bajra
Publikimi: 10/06/2021


Edon Bajra - Nje Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Dashni".
3. Video është e këngës "Nje Dashni", por nuk këndohet nga Edon Bajra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edon Bajra:


Komente 0