TEKSTESHQIP

Edona Morina
Haram
Lyrics

#Refreni 1
Haram Haram
E ke qdo minut qe me ty e kam
Haram Haram
Edhe jeten per ty qe e kam dhan

Kurr sta boj hallall
Me tjetrën ti ke dal
Me mu ke ba veq loja
Kurr Kurr skom me ta fal

Harram Harram
Kurr ske kallxu drejt
Që me tjetrën je kan
E bashk me mu ki flejt
#Refreni 2
Haram Haram
E ke qdo minut qe me ty e kam
Haram Haram
Edhe jeten per ty qe e kam dhan

Ty t'kam fal gjithqka
Kam edhe shum kujtime
Hallall sta boj kurr
Shkatrove jeten time


Fotografit n'mur
Krejt krejt po du mei kall
Mos me pas kujtime
Qe me ty bashk jem kan.
#Refreni 3
Haram Haram
E ke qdo minut qe me ty e kam
Haram Haram
Edhe jeten per ty qe e kam dhan
INFO
Pasi u plotësua me të gjithë komponentët e saj, ky produkt muzikor erdhi tek shikuesit i kompletuar në sferën vizuale me një videoklip muzikor, video produksioni i të cilit u përgatit nga Dardha Studio. Videoklipi u publikua me datë 12 Korrik 2022. Për melodinë dhe për okestracionin është përkujdesur Nexhi Vuniqi, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Luan Hoxha.