TEKSTESHQIP

Edona Ymeri, Arta Gjakova & Sara Ymeri
Dordoleci I Sëmurë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dordoleci I Sëmurë" kënduar nga Edona Ymeri, Arta Gjakova & Sara Ymeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.