Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Egla Lile
  • Vendlindja:
  • Permet 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Egla Lile është shkrimtare e vogël. Egla Lilaj ose Eglantina Lilaj, lindur ne ku dhe jeton aktualisht eshte nje shkrimtare e vogel. Ajo shkruan poezi dhe krijime te ndryshme letrare qe nga mosha 8 vjecare e deri me sot. Merr pjese ne konkurse letrare shkollore dhe dhe eshte fituese e cmimit "Miku i librit". Ajo vazhdon te ndjeke me pasion letersine dhe vecanerisht poezine si nje nga krijimet me te hershme letrare.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet