A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Egland - Byebye


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  74

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/02/2013

2013-02-01T07:21:00

its about your life, what you gona do
tani qe je vet ske me pun me me mu
i told you bye bye tani je nje ex
un skam me pun me ty
go stay with your friends
mos mu shtir mu kot
un te njoh kush je
dikur i kishe shancet tani shance ske
dikur isha me ty e ti ishe me mu
now its all change i dont need you

REF:
Tani po e besoj se cdo gje mes nesh mbaroi
jo nuk dua me un me ty te vashdoj
i dont want your love baby stay away
this is all i want to say
tani qe u ndam un po e kuptoj
me mir te te harrooooj
i dont want your love
o baby ti mos qaj
cuz i told you bye bye, bye byeeeeeeee

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019