A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Egland - Come Back Again


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2014

2014-01-01T14:35:46

I see your face day to day
rolling a deep im in love with you
i see your face day to day
rolling a deep im in love with you
i can't breathe without you babe let it rain
i can't do without you babe,nothing

REF:
Come back again im waiting for you
Come back again just me and you

im loNEly now you are fare away
hope to see you again just another day
love me baby like i do, i dream about you
love me baby like i do, i dream about you
i can't breathe without you babe let it rain
i can't do without you babe,nothing

REF:
Come back again im waiting for you
Come back again just me and you

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019