Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egoo
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: pop

Egoo është këngëtar i njohur. Më datë 18 Prill 2018, Egoo publikon videoklipin "Pa Mu".

Më datë 8 Gusht 2018, Egoo & Kathryn C publikojnë videoklipin "Pom Pom".

Më datë 24 Korrik 2019, Adelina Berisha publikon videoklipin "Coco", në bashkëpunim me Egoon. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Egoo. Produksioni audio u realizua nga Egoo.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet