A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Egzona Gjonbalaj - Nje Dashuri


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/06/2010

2010-06-15T16:45:03

Song from the album:

"Permbledhje"

Participating in

Çelësi Muzikor 4
Në një stacion,n'trotuar
se kam zakon
t'bisedoj me kalimtar
aty je ti ne hallë për një flaj
me sy tek un që më ke përball

ref.
Ndalet taxi treni vjen
por ne mbetim ne stacion
shi po bjen nata flen
ti shum let më shtrëngon
pa omrell lagem bashk
qëllimisht në shi
taxi iken treni shkon
mbetet nje dashuri

Nën drit te zbeht
si hajnë i shpejt
ma vodhe puthjen
e parë shumë leht
ndalen taxit kerkojn udhtar
por ne mbesim ne stacion
si me parë

Ref.


Lyrics submited by  Kaltrina


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018