TEKSTESHQIP

Egzon Ahmetaj
A Pysin Fëmija Për Mu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Pysin Fëmija Për Mu" kënduar nga Egzon Ahmetaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor është përcjellë tek artdhashësit i plotësuar edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 6 Maj 2015.