TEKSTESHQIP

Egzon AMG
Qokollat
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qokollat" kënduar nga Egzon AMG.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 21 Gusht 2017, Egzon AMG publikon videoklipin "Qokollat".