TEKSTESHQIP

Egzon AMG & Leyla
Ti Je Dashnija Jem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Je Dashnija Jem" kënduar nga Egzon AMG & Leyla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të ishte ndryshe, ndaj materiali muzikor u përcoll tek publiku i punuar me profesionalizëm me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 20 Dhjetor 2017.