Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ela Dhe Bora
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Ela Dhe Bora është duo artistësh. Më datë 26 Korrik 2018, Ela dhe Bora publikojnë videoklipin "Dhembi".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist