Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elhaida Dani - Baciami E Basta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baciami E Basta".
3. Video është e këngës "Baciami E Basta", por nuk këndohet nga Elhaida Dani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elhaida Dani - Baciami E Basta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  44

Këngë e albumit:

"Elhaida Dani (Ep)"

Komente

1 🔥

02/07/2013

2013-07-02T13:09:01+00:00

Sfiorarti e poi sentire che passerai come l’estate
Convincimi che è tutto vero e che saremo sole e mare
Non tocco più la terra se mi leghi al vento del tuo respiro che non basta mai
E sai che c’è, c’è che mi fai volare

Baciami e basta fammi girar la testa no che non basta
rifallo ho voglia di scambiarci le labbra
per sapere che non te ne andrai o almeno che ritornerai

Viaggiare senza sapere dove vai
Tranquilla che sarà stupendo se ci sei
Poi lega le tue mani intorno a me e prenditi il mio cuore

Baciami e basta fammi girar la testa no che non basta
rifallo ho voglia di scambiarci le labbra
per sapere che non te ne andrai
O almeno che ritornerai o almeno che ritornerai

Era da tempo che no, non mi sentivo così
Era da tempo che non riuscivo a perdermi
Non riuscivo a perdermi

Baciami e basta fammi girar la testa no che non basta
rifallo ho voglia di scambiarci le labbra
per sapere che non te ne andrai
O almeno che ritornerai

Baciami e basta fammi girar la testa no che non basta
rifallo ho voglia di scambiarci le labbra
per sapere che non te ne andrai
O almeno che ritornerai, che ritornerai o almeno che ritornerai


Më Shumë Këngë Nga Elhaida Dani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet