TEKSTESHQIP

Eli Malaj
Loja E Fatit
Lyrics

U be kohe qe nuk te shohim
nuk e di vllai qa ke
per mem fol nuk ke deshir
motres tende mos ja fsheh,
boll me fatin vlla ke lujt
a thu malli si si shujt,
sdi sa shpija i ka rrenu
i ka nda e i ka shkatrru.(2x)

..Ne emer te nenes pot kerkoj
mos harro grun dhe femijt
me loje fati smund te shkoj
vllau i motres shpirti im (2x)

me merr malli ty met pa
per me qesh e me kendu
fshehurazi shum kam qan
nenes kurr si kam tregu

Boll me fatin vlla ke lujt
a thu malli si su shujt
sdi sa shpija i ka rrenu
i ka nda e i ka shkatrru.(2x)

.Ne emer te nenes pot kerkoj
mos harro grun dhe femijt
me loje fati smund te shkoj
vllau i motres shpirti im (4x)

DËRGOI:
INFO
Një klip mund të mos jetë hit, por një hit duhet të ketë një klip. Është ky një ligj i pashkruar në showbizin tonë, ndaj ky materiali muzikor lansohet tek artdhashësit i përpunuar me profesionalizëm me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 31 Dhjetor 2010.
Renditja:
Top 200