TEKSTESHQIP

Eli Malaj & Arben Dema
Ban Dasem Shkodrani
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ban Dasem Shkodrani" kënduar nga Eli Malaj & Arben Dema.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor u bë i disponueshëm online i ilustruar këndshëm edhe me videoklip, i cili u publikua më 26 Qershor 2014.