Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Elina Duni - "Yiati Den M'agapas"

Teksti origjinal i kenges

With wine I forget the pain that you bring
When you say you don’t care about me
Ah, why don’t you love me ?

Ah, you tyrannize me, tell me that you do love me
Don’t you feel sorry, doesn’t it hurt ?

I grieve when I think about you
That’s why I want to see you again
You are my soul on a canvas
Every night I dream of you
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019