Elina Nebi-Plaku
Elina Nebi-Plaku
Elina Nebi-Plaku
  • Vendlindja:
  • Sarandë
  • Jeton në
  • Athinë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Elina Nebi-Plaku është poete. Elina Nebi (Plaku) ka lindur ne Sarandë dhe jeton në Athinë (Greqi).

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »Komente 0