Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Behu Me Trim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

pse me shikon ti keshtu me kaq shum dyshim pse nuk afrohesh tash a nuk ke fare guxim nuk di qka te bej qe ti te kuptosh qka pres me ke zhytyr mir ne stres
ku esht problemi djalo ti a mer vesh mos je i verber dhe i ke fut vesht ne lesh i urt i ngurt naiv e teper pasiv behu pak me kreativ
REF:behu pak me trim sot [ti behu me trim] mos me ler te pres kot majtas ose djathtas ket pun sdua ta zxhas [2 here]
Edhe sa koh te duhet qe te behesh burr a do mbetesh i till e burr nuk do behesh kurr aspak se kuptoj qka po te bllokon keshtu qka sesht ne rregull me mu
Behu me trim tash po te them perseri mos prit kot qe un te vi e para tek ti urdhro provo nga frika mos u mashtro tani komplekset shero
REF:Behu pak me trim sot ... [2 here]
Be be behu behu be be behu me trimmm
REF: Behu pak me trim...[3 here]


Ky tekst u dërgua nga ArittaEliza Hoxha
Publikimi: 01/12/2003
Festivali: Zhurma Show 2004


Eliza Hoxha - Behu Me Trim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Behu Me Trim".
3. Video është e këngës "Behu Me Trim", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 1