Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Hajde Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

ndjenej e quditshme me kaplon sa here ty une te takoj qfare po ndodhe nuk e kuptoj ndjehem e huaja emocionin smund ta fsheh mos me thuaj ti nuk e veren atmosferen a e ndjen a e ndjen ti me thuja hajde sonte beje veq nje hape hajde sonte beje veq nje hape sonte sonte beje veq nje hape nervozohem nuk kam kontrollo eshte dashuri apo iluzion qfare te beje si te vazhdoje trego mos luaj hutia mua me kaplon pse gjitha rruget veq te ti mbarojn nje gje nga ti une deshiroj deshiroje te me duash muaaa hajde sonte beje veq nje hape hajde sonte beje veqnje hape sonte sonte veq nje hape sonte veq nje hape ti beje veq nje hap


Ky tekst u dërgua nga Aritaa ThaqiEliza Hoxha
Publikimi: 21/12/2006
Festivali: VFM 2008
Festivali: Festivali i 45-të në RTSH
Muzika: Enis Presheva
Teksti: Eliza Hoxha
Orkestrimi: Enis Presheva


Eliza Hoxha - Hajde Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Sonte".
3. Video është e këngës "Hajde Sonte", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 0