Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Vendi Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  14

Sa durova,sa durova
Në kët vend me,mall jetova
Për lirinë për, fëmijërinë
që se pata

Sa luftova,sa luftova
në një dit ma t'mir besova
plot me dhimbje,plot me lot
për të ardhmen sot

Ref.2X
Si ta kuptoj,si ta besoj se di
vendi im, jo nuk të njoh tani
syt që nuk shohin më,
zemra që s'ngrohin më
Mendje pa fjalë, zëra që bzajnë
haaa je ti, a je vendi im
se kisha menduar
se do vish në ktë dit'

Si ta kuptoj,si ta besoj se di
vendi im, jo nuk të njoh tani
syt që nuk shohin më,
zemra që s'ngrohin më
Mendje pa fjale, zëra që bzajnë
haaa je ti, a je vendi im
U ktheve në ëndërr
për ditë më të mirë.


Ky tekst u dërgua nga Ana Ahmetli

Eliza Hoxha - Vendi Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendi Im".
3. Video është e këngës "Vendi Im", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 0