TEKSTESHQIP

Eliza Hoxha
Behu Me Trim
Lyrics

pse me shikon ti keshtu me kaq shum dyshim pse nuk afrohesh tash a nuk ke fare guxim nuk di qka te bej qe ti te kuptosh qka pres me ke zhytyr mir ne stres
ku esht problemi djalo ti a mer vesh mos je i verber dhe i ke fut vesht ne lesh i urt i ngurt naiv e teper pasiv behu pak me kreativ
REF:behu pak me trim sot [ti behu me trim] mos me ler te pres kot majtas ose djathtas ket pun sdua ta zxhas [2 here]
Edhe sa koh te duhet qe te behesh burr a do mbetesh i till e burr nuk do behesh kurr aspak se kuptoj qka po te bllokon keshtu qka sesht ne rregull me mu
Behu me trim tash po te them perseri mos prit kot qe un te vi e para tek ti urdhro provo nga frika mos u mashtro tani komplekset shero
REF:Behu pak me trim sot ... [2 here]
Be be behu behu be be behu me trimmm
REF: Behu pak me trim...[3 here]

DËRGOI: