TEKSTESHQIP

Elizabeta Krasniqi & Ilir Baxhaku
Ura E Dashurisë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ura E Dashurisë" kënduar nga Elizabeta Krasniqi & Ilir Baxhaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Veton Perolli, teksti u mor përsipër nga Musa Bushrani, ndërsa arranzhues i muzikës rezulton të jetë Edon Ramadani.