Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elona Leka - Dashuri Per Interes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mos luaj me mua djal se une ja qik per mall
me tmira nket dynja jam rrit o me sevda
Mos luj e mos u prek jam zjarr e muj met djeg
Jam qik e jo mahi oo nuk jam per ty...

Ref
Kot e ke me mua djali i mir shum e ke veshtir
se pa pasuri nuk kam llogari
kontrat me mu duhesh me ba dashnin me ta fal
ma deshmo ne sy a ke pare djal

E di qe se ke leht une ekam me te drejt
dashnia pa para baraz me na ra
Mos luj e mos u prek jam zjarr e muj met djeg
Jam qik e jo mahi oo nuk jam per ty...

Ref 2
Kot e ke me mua djali i mir shum e ke veshtir
se pa pasuri nuk kam llogari
kontrat me mu duhesh me ba dashnin me ta fal
ma deshmo ne sy a ke pare djal


Ky tekst u dërgua nga lindiElona Leka
Publikimi: 25/12/2012


Elona Leka - Dashuri Per Interes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Per Interes".
3. Video është e këngës "Dashuri Per Interes", por nuk këndohet nga Elona Leka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elona Leka:


Komente 0