A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elona Leka - Nga Inati  (Feat. Shpat Kasapi)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/01/2015

2015-01-05T18:42:06

Featuring

Shpat Kasapi


Ref:
Tash inati po na ban me vujt
me te dy ja kan nis me lujt
nga inati zemer jemi nda
njeri tjetrin e kemi vra

Elona:
kur me sheh ti me largohesh
nga inati sme sheh dot me syy porr un mire e di
zemer me ke ti

Shpati:
Je mashtru bukuroshja ime
per ty kam tjera mendime nty
kurre ste kam harru kur ti ke besu

Ref:2x
Tash inati po na ban me vujt
me te dy ja kan nis me lujt
nga inati zemer jemi nda
njeri tjetrin e kemi vra

Elona:
kur me sheh ti me largohesh
nga inati sme sheh dot me syy porr un mire e di
zemer me ke ti

Shpati:
Je mashtru bukuroshja ime
per ty kam tjera mendime nty
kurre ste kam harru kur ti ke besu
Ref:3x
Tash inati po na ban me vujt
me te dy ja kan nis me lujt
nga inati zemer jena nda
njeri tjetrin e kemi vra


Lyrics submited by AldaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019