TEKSTESHQIP

Elona Leka
Cdo Dite Cdo Nate
Lyrics

sa here kur dale ne qytet kur te takoj me dukesh si mbret por ti sme flet dhe me ben te flas pse atehere me vjen nga pas
digjem shkrihem kur kalon dhe aq embel kur me shikon ti me don une kete e di pse me mundon zemer perseri
cdo dite cdo nate pa ty me duket e gjate shpirti im pse nuk me flet tani thuaj te du dhe cdo gje u kry ah sa lehte do te jete per te dy
kot mundohesh fshihesh nga une ah moe djale lej ato pune nga syte e tu une e kam kuptu zemra ty te rrah vec per mu
digjem shkrihem kur kalon dhe aq afer kur me shikon ti me don une kete e di pse me mundon zemer perseri
ref:
cdo dite cdo nate pa ty me duket e gjate shpirti im pse nuk me flet tani thuaj te du dhe cdo gje u kry ah sa lehte do te jete per te dy

DËRGOI: