Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Elsa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Shtator 2010, Elsa (Shqipe Fazlija) publikon videoklipin "Lem Mam". Teksti u shkrua nga Mithat Sadiku. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films. Më datë 28 Shtator 2011, Elsa publikon videoklipin "Puthjen Ma Jep". Më datë 27 Maj 2015, Elsa publikon videoklipin "Tjeter Nuk Ka". Muzika e këngës u punua nga Nexhat Mujovi (Wirusi), ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi). Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Me këtë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentHajde (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Almeda Luca

Mirsa Laci

Agertina Muca

Mira Meziu

Albina Jakupi

Liridona Sinani (Dona)

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Donjeta Krasniqi

Blerina Osaj

Jona Koleci

Tags: Elsa, Shqipe Fazlija, Shqipe Elsa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet