Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
 • Vendlindja:
 • Istog 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Elsa Fetahaj është një shkrimtare. emri:Elsa Fetahaj Shkolla:Martin Camaj-Gurrakoc...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Albana Hajra

Gresa Rudaku

Diana Sadrija

Rita Kastrati (Poete)

Ejonë Hasani

Njomza Fetahaj

Aurela Uka

Yllka Kastrati

Florentina Zukaj

Jehona Gashi

Tags: Elsa Fetahaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet