Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elsa Lila - Vetem Nje Fjale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  57

Dhe kerkoja nje buzeqeshje e s'di se ku ta gjej
me thoni ku ta gjej
ndoshta atehere kur nate tek ti ne buz tek cdo njeri
ajo e fshehur rri
E DI ,me jepni nje buzeqeshje , ahhh..
ju kerkova fare pak

Kerkoj vetem nje fjale , nje fjale qe me mungon
e shpirtin ma debon,
ju kerkoj vetem nje fjale vetem nje fjale te mire
qe s'di se ku ta ngrij
nje fjale me perkedhele dhe ne endrra ahhh..
duhemi si neper drite

ref:
Vetem nje fjale dhe ndalet loti
vetem nje fjale dhe jeta rifillon
doja ta dija pse nje buzeqeshje nuk ma falni dot
e dua vetem nje fjale , dhe hapet qielli
vetem nje fjale me ben te fluturoj
sa fare pak kerkoj,nje motiv qe jeten ta jetoj
e ta besoj , me thoni vec nje fjale

Dhe kerkoj nje rreze shprese kerkoj e nuk e gjej
me thoni ku ta gjej
ndoshta atehere kur nate tek ti ne shpirt tek cdo njeri
ajo e trembur rri
E DI , me jepni nje rreze shprese , ahh...
ju kerkova fare pak

ref:
Vetem nje fjale dhe ndalet loti
vetem nje fjale dhe jeta rifillon
doja ta dija pse nje buzeqeshje nuk ma falni dot
e dua vetem nje fjale , dhe hapet qielli
vetem nje fjale me ben te fluturoj
sa fare pak kerkoj nje motiv qe jeten ta jetoj
e ta besooooj ouou .. ooo ,

Vetem nje fjale dhe ndalet loti
vetem nje fjale dhe jeta rifillon
doja ta dija dija pse nje buzeqeshje nuk ma falni dot
e dua vetem nje fjale , dhe hapet qielli
vetem nje fjale me ben te fluturoj
sa fare pak kerkoj nje motiv qe jeten ta jetoj
e ta besoj , me thoni vec nje fjale ah ,, ah ,,
me thoni vec nje fjale ... !


Ky tekst u dërgua nga AdelinaElsa Lila
Publikimi: 01/06/1999
Festivali: Kënga Magjike 1999


Elsa Lila - Vetem Nje Fjale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Fjale".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Fjale", por nuk këndohet nga Elsa Lila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elsa Lila:


Komente 0