Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elsa Lila - Mi Mancherai Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Come potrei
Dimenticarti io..
non riuscirò a rinunciare a te
Ti cercherò nellultimo dei sogni
Tu sarai lì prima che mi svegli
Prima che mi svegli
Mi mancherai
Mi mancherai
Mi mancherai e non potrò scordarti mai
Vivi dentro di me
Nel silenzio che cè
Nello spazio infinito di un secondo senza te
Senza te..

Come potrei
Non aspettarti io
Conterò i giorni di questo lungo addio
Ti cercherò di là fra le mie cose
Tra le incertezze adesso un po confuse
E non avrò difese..
Mi mancherai
Mi mancherai
Mi mancherai e non potrò scordarti mai
Vivi dentro di me
Nel silenzio che cè
Nello spazio infinito di un secondo
Quando avrò toccato il fondo
Senza te..
Tu sei dentro di me
Nella vita che cè
Perché in ogni respiro mio interno
Ci sarà solo linverno..
Mi mancherai..
Elsa Lila
Publikimi: 03/12/2003


Elsa Lila - Mi Mancherai
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mi Mancherai".
3. Video është e këngës "Mi Mancherai", por nuk këndohet nga Elsa Lila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elsa Lila:


Komente 0