Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elsion Omari - Swing Night Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jo jo jo jo jo te tjerat jo nuk kane rendesi
Kur me shikon tundon
Cdo gje behet ashtu sic do ti

Qendro me pran Hey
Me fal vec 1 minute magji

I dehur sjam Hey
Nuk eshte ashtu sic mendon ti

Edhe 1 gote
Asgje nuk na ndalon
Edhe 1 tjeter nuk jam vetem
Vetem ti mungon
REF:
Qendro me ne kte nate
Nese dhe ti do te jesh me fat
Nuk ke perse e zgjat
Le te jete kjo 1 swing nightPublikimi: 01/05/2010
Festivali: Top Fest 7


Më Shumë Këngë Nga Elsion Omari:


Komente 0


Elsion Omari - Swing Night
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Swing Night".
3. Video është e këngës "Swing Night", por nuk këndohet nga Elsion Omari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.