Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elton Braho - Zjarr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Erdhën disa miq e më thanë
Rastësisht i kishe gjet
Hezitove vetëm pak
E më pas i kishe pyet
Pyete si po ja kaloj
A ja vlen pa ty ndopak
Ja ku po ta them ne sy
Rezistoj unë pa merak

Zjarr, zjarr, zjarr për natë
Po e ndez me shoqërinë
Zjarr, zjarr dhe pa ty
Po jetoj për mrekulli
Zjarr, zjarr, zjarr për natë
Ja vlen jeta dhe pa ty
Zjarr, zjarr pa merak
Do ngre dhe për ty dolli

Zemrën di shumë mirë ta gënjej
E në këmbë ende qëndroj
S'kam inat me ty aspak
Jetën time e vazhdoj
Po vazhdoj sepse e di
Me ty tashmë nuk ja vlen
Ja ku po ta them në sy
Jeta ime është ky refren

Zjarr, zjarr, zjarr për natë
Po e ndez me shoqërinë
Zjarr, zjarr dhe pa ty
Po jetoj për mrekulli
Zjarr, zjarr, zjarr për natë
Ja vlen jeta dhe pa ty
Zjarr, zjarr pa merak
Do ngre dhe për ty dolli


Ky tekst u dërgua nga  kekiviolinElton Braho
Publikimi: 05/08/2020
Muzika: Elton Braho
Teksti: Elton Braho
Video Produksioni: Frame Company Albania


Elton Braho - Zjarr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarr".
3. Video është e këngës "Zjarr", por nuk këndohet nga Elton Braho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elton Braho:


Komente 0