Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elton Kadrija - Maturant Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


per tri vite ishim bashk gjithmon afer te kam pas ne shkolle e ne qytet ase niher ste lija vet
sa shpejt erdhi kjo matur doshta nuk te sho ma kurr zemra ime te ka dasht edhe pse ishim me nje kalas

ref
kjo nat kjo nat le te jet per maturant
le ta kujtoj gjithmon me malle
deri sa tjemi gjalle
kjo nat kjo nat le te jet per maturant
le ta kujtoj gjithmon me malle
deri sa tjemi gjalle

sonte nuk kam gjum ne sye
¨dua te rri veq me ty
sa shpejt erdhi kjo matur doshta nuk te sho me kurr zemra ime te ka dasht edhe pse ishim me nje kalas
ref
kjo nat kjo nat.....

mundi te gjeni ne youtube te gjitha kenget e albumit te eltonit

ah gurbe
pa fat
si ne enderr
maturant
nuk ta fali
veq dy gota
per ty
nusja
kenge per fatmir nimanajNuk kemi video për këtë këngë.
Elton Kadrija - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Elton Kadrija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elton Kadrija:


Komente 0