Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elton Qeraj - Kasollja E Barishtes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kasollja E Barishtes".
3. Video është e këngës "Kasollja E Barishtes", por nuk këndohet nga Elton Qeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elton Qeraj - Kasollja E Barishtes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

26/08/2019

2019-08-26T00:21:18+00:00O lele me mori malli me iku jeta ne shpi bari ikin muajt pa pikasur per 3 muaj u bera i pasur(x2)

Bukur jeta po me shkon ne angli shkoj me kamion me eshte ber leku si nje leter per nje muaj kap doren tjeter.

O lele me mori malli me iku jeta ne shpi bari ikin muajt pa pikasur per 3 muaj u bera i pasur(2x)

Do mar rrugen drejt shqipris parkoj benzin te dere shpis veshur guci e armani ne angli po behet nami(2x)

O lele me mori malli me iku jeta ne shpi bari ikin muajt pa pikasur per 3 muaj u bera i pasur(2x)

Me shoke nata shpejt kalon me uiski don perinion futi nje vize o vella digje sonte tallava(2x)

O lele me mori malli me iku jeta ne shpi bari ikin muajt pa pikasur per 3 muaj u bera i pasur


Ky tekst u dërgua nga Anonim
Më Shumë Këngë Nga Elton Qeraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet