Elvis Kungji Poezi
Elvis Kungji

Tema: Poezi Dashurie


Mendoj

Mendoj syte e tu plot shkelqim
dhe me vete them je shpirti im.
Mendoj buzet e tua plot shije
luleshtrydhe e qershie
te te kisha edhe nje here ketu prane
te te puthja mu ne balle.
Mendoj per fjalet e tua te embla
kur me thoje shpirt e zemra.
Jeta ime ty te dashuroj
plot gjera qe kemi kaluar mendoj.

- Poezi nga Elvis Kungji


- U dërgua nga Ekungji -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0