Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Luli

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ema Luli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 4 Shtator 2019, Ema Luli publikon videoklipin "Kelyshi". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Naim Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vesa Kiseri

Sijeta Hoti

Erika Ahmeti

Doruntina Shabani

Aulona Krasniqi

Era Saraçi

Diona Vishaj

Fjona Shabani

Nea Hamza

Jona Rada

Tags: Ema Luli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet