Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Me Gjith Shpirt Me Mungon

Te dua dhe do te dua
Gjithmon e dashum
Me mungon trillimi
I zerit tend gjith
Jeten time do te te kujtoj.
Por une shpresoj
As tI te mos me harrosh
Te dua me gjith shpirt
Me mall do te te kujtoj
Por une shpresoj
Qe une edhe ti te
Me kujtosh

- poezi nga Emanuela Pervana


- Poezia u dërgua nga florin -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  11

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet