Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emi Bogdo - E Huaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Mbeti ne udhekryq dashuria jone qe te te dua ska me vlere kur te puth ste prek ste ndjej fjalet me mungojne buzet me jane thare ne cdo veshtrim tash nje premtim por prap sot jemi te ndare

U largove ti kjo ndjenje te mundonte me kot u lodh ky shpirti im por kjo sdonte ta besonte
Sot je prane saj e puth e prek dhe qesh por syt e tu me thone me flasin jo per te nuk ndjen per te nuk ndjen

E huaj e huaj e huaj jo smund te jem per ty e huaj te lutem me thuaj te pakten nje here me ke dashuruar
Per mua per mua per mua ti je motivi gjese vuaj
urrej qenjen time kur them te kam dashuruar

U largove ti kjo ndjenje te mundonte me kot u lodh ky shpirti im por kjo sdonte ta besonte
Sot je prane saj e puth e prek dhe qesh por syt e tu me thone me flasin jo per te nuk ndjen per te nuk ndjen

E huaj e huaj e huaj jo smund te jem per ty e huaj te lutem me thuaj te pakten nje here me ke dashuruar
Per mua per mua per mua ti je motivi gjese huaj
urrej qenjen time kur them te kam dashuruar ...


Ky tekst u dërgua nga syzezaaEmi Bogdo
Publikimi: 19/11/2009
Festivali: Kënga Magjike 2009


Emi Bogdo - E Huaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Huaj".
3. Video është e këngës "E Huaj", por nuk këndohet nga Emi Bogdo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emi Bogdo:


Komente 0