Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emi Bogdo - Leter Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

sa prane dhe larg
heshtjes nese i flas
do te quhem e marre une,hijes perplasur
fati i eger a jeta valle ne na mban larg
ne nje tik-tak
ora ndaloj dhe kohen e ndali
ku je ti...??
Si mundem valle une,
thyer fjales pa ze,t6e te them se kam mall jo jetes harruar
Ulerin sot ky shpirt,
dot zerin sja ndal
nje histori jam une je ti
Vule fatit ngujuar,
prane shpirtit zgjuar
REf:Gjithcka u fik kur nis e shkruaj zubrosur shpirtit,terrur ajrit fjales ethur ty te dua,,,
dhe kur te them ti me harro
Mbylli syte e serish do me kesh ndaj te lutem ti mos me beso
per ditet me diell per netet me shi
Nje leter per ty

Ne syte e tu jam
si nje engjell i marr
fjalet me krahet zgjatuar
me ty perqafuer
le te bier sot ky qiell
e puthjen mos ndaj
nje dashuri une e dhe ti
qielli i trazuar te 2 shtrenguar


Ky tekst u dërgua nga  iliri


Nuk kemi video për këtë këngë.
Emi Bogdo - Leter Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leter Per Ty".
3. Video është e këngës "Leter Per Ty", por nuk këndohet nga Emi Bogdo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emi Bogdo:


Komente 0