TEKSTESHQIP

Emi Bogdo
E Huaj
Lyrics

Mbeti ne udhekryq dashuria jone qe te te dua ska me vlere kur te puth ste prek ste ndjej fjalet me mungojne buzet me jane thare ne cdo veshtrim tash nje premtim por prap sot jemi te ndare

U largove ti kjo ndjenje te mundonte me kot u lodh ky shpirti im por kjo sdonte ta besonte
Sot je prane saj e puth e prek dhe qesh por syt e tu me thone me flasin jo per te nuk ndjen per te nuk ndjen

E huaj e huaj e huaj jo smund te jem per ty e huaj te lutem me thuaj te pakten nje here me ke dashuruar
Per mua per mua per mua ti je motivi gjese vuaj
urrej qenjen time kur them te kam dashuruar

U largove ti kjo ndjenje te mundonte me kot u lodh ky shpirti im por kjo sdonte ta besonte
Sot je prane saj e puth e prek dhe qesh por syt e tu me thone me flasin jo per te nuk ndjen per te nuk ndjen

E huaj e huaj e huaj jo smund te jem per ty e huaj te lutem me thuaj te pakten nje here me ke dashuruar
Per mua per mua per mua ti je motivi gjese huaj
urrej qenjen time kur them te kam dashuruar ...

DËRGOI: