Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emiljano Dhe Grupi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5

Emiljano Dhe Grupi është këngëtar i njohur. Në vitin 2005, Emiljano Dhe Grupi publikon albumin "Per Gezimet Tuaja 2".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet