Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir Batllava - Mos Qaj Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nëse t'vjen lajm i zi se u hap një varr i ri mos qaj ti mos qaj ti se s'sisha per ty

Nëse vdes në rini më mbulon dheu i zi mos qaj ti mos qaj ti gzohu përsëri

Nëse t'vjen lajm i zi se u hap një varr i ri mos qaj ti mos qaj ti se s'sisha per ty

Ref:
Mos më thuaj dheu qoftë i lehtë, mos më thuaj veq tu t'kisha n'jet mos më thuaj unë isha fajtor, mos më thuaj se gjithqka është vonë

Nëse t'vjen lajm i zi se u hap një varr i ri mos qaj ti mos qaj ti se s'sisha per ty

Nëse vdes në rini më mbulon dheu i zi mos qaj ti mos qaj ti gzohu përsëri

Nëse t'vjen lajm i zi se u hap një varr i ri mos qaj ti mos qaj ti se s'sisha per ty

Ref:
Mos më thuaj dheu qoftë i lehtë, mos më thuaj veq tu t'kisha n'jet mos më thuaj unë isha fajtor, mos më thuaj se gjithqka është vonë


Ky tekst u dërgua nga Mimyy

Emir Batllava - Mos Qaj Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Qaj Ti".
3. Video është e këngës "Mos Qaj Ti", por nuk këndohet nga Emir Batllava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emir Batllava:


Komente 0