Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir Batllava - A Harrohet Ajo Nat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
a harrohet ajo nat kur me ty jam nda
a harrohen ata sy qe i lash duke qa
a ka njeri ne ket bo qe s'gabon gjat jetes
a pajtohen zemrat tona t'jen larg njera tjetres

2x
a harrohet ajo nat vetem kur te lash
a pajtohet zemra e shkret te mos jemi bashk
a ka njeri ne ket bot qe s'gabon gjat jetes
a pajtohen zemrat tona t'jen larg njera tjetres

2x
a harrohet ajo nat kur zemrat jan thy
a pajtohen syt e mi te mos shohin me ty
a ka njeri ne ket bot qe s'gabon gjat jetes
a pajtohen zemrat tona t'jen larg njera tjetres

2x
a harrohet ajo nat vetem kur te lash
a pajtohet zemra e shkret te mos jemi abshk
a ka njeri ne ket bot qe s'gabon gjat jetes
a pajtohen zemrat tona t'jen larg njera tjetres


Ky tekst u dërgua nga  granit

Emir Batllava - A Harrohet Ajo Nat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Harrohet Ajo Nat".
3. Video është e këngës "A Harrohet Ajo Nat", por nuk këndohet nga Emir Batllava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emir Batllava:


Komente 0